Hakkımızda

Özel servis araçlarımızla halılarınız adresinizden alınır.

Paktemiz Halı Yıkama olarak amacımız; sizlere modern , güvenilir , profesyonel çalışan , sistemli , müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli bir işletmecilik hizmeti sunmaktır. Bu amaçla farkımızı sizlere sunabilmek için en son teknolojiyle üretilmiş Tam Otomatik Toz Alma Makinaları, Full Otomatik Yıkama Makinaları, Otomatik Santrifüj Makinaları, Otomatik Hav Alma ve Paketleme Makinaları, deneyimli kadro ve doğal anti-bakteriyel şampuanlarla kendi mülkümüz olan binamızda, ücretsiz servisimizle 4 mevsim birinci sınıf hizmet vermekteyiz. Halı yıkatmada ilk tercihiniz Paktemiz Halı Yıkama fabrikası gibi tam donanımlı bir yıkama fabrikası olmalıdır. Size bir telefon kadar yakınız. Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

1999

20 Yılı Aşkın Tecrübe

Profesyonel

Halı ve Koltuk Yıkama

4.98/5

Müşteri Puanlaması

Düzenli halı yıkama işlevi yaptırmanız ve doğru halı yıkama teknikleri uygulayan full otomatik halı yıkama fabrikalarını tercih etmeniz, halılarınızı daha uzun süre kullanmanızı sağlar. Halı yıkama uzmanlık gerektiren bir iştir. Bu sebeple halılarınız yeterli halı yıkama parkuruna sahip olmayan veya yağlı otopark ortamlarında halı yıkayan halı yıkamacılarına teslim edilmemelidir. El dokuma halılar, kilimler deforme edilmeden, renkleri birbirine karıştırılmadan yıkanmalıdır. Bitkisel halı şampuanları kullanılmalıdır.
Battaniye yıkama ve yorgan yıkama özel yorgan makinelerinde ürün zarar görmeden yapılmalıdır. Halı kurutma işlemi sokaklarda, kaldırımlarda yapılmamalıdır.
Halı yıkatmadaki ilk tercihiniz Paktemiz Halı Yıkama gibi tam donanımlı bir yıkama fabrikası olmalıdır. Ankara halı yıkama denince Paktemiz Halı Yıkama bu özellikleri taşımaktadır. Fabrikamız Ankara’da tüm semtlere ücretsiz servisle halı yıkama hizmeti vermektedir.
Halı yıkama, kilim yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, tül perde yıkama, seccade yıkama, makine halısı yıkama, yün halı yıkama, bünyen halı yıkama, ladik halı yıkama, Hereke halı yıkama, shaggy halı yıkama, Yörük halı yıkama, batıkent halı yıkama, yenimahalle halı yıkama, eryaman halı yıkama…

~ Paktemiz Halı ve Koltuk Yıkama

Halı yıkamanın yanında yerinde koltuk yıkama hizmetimiz de mevcuttur. Koltuklar işinin ehli personelimiz tarafından gerekli temizlik ürünleri kullanılarak yerinde temizlenmektedir. Koltuk yıkama da püf nokta: herhangi bir deterjan ile koltuk yıkanmamalı, koltuk yıkama için özel olarak üretilmiş deterjanlar tercih edilmelidir. Özel solüsyonlar kullanmadan yapılan koltuk temizliği sonrasında koltuklar daha çabuk kirlenmekte, bakteri üretimi ve lekelenme daha çabuk olmaktadır. En basit iş bile ustalık gerektirirken, koltuk yıkamanın da ustalık ve tecrübe gerektirdiği gerçeği göz ardı edilmemelidir.

– Paktemiz Ekibi